Видавництво «Білий Тигр» відтепер «White Tiger Company»!

У зв’язку з виробничою необхідністю відбулася реорганізація видавництва «Білий Тигр» на «White Tiger Company». Було розширено сфери діяльності: окрім випуску в світ друкованої продукції тепер «White Tiger Company» має власний Тренінговий центр, Центр академічних перекладів, Рекламне агентство. Також на оновленому сайті компанії представлені розділи «Наукова діяльність», «Партнери компанії».

У розділі «Видавництво» Ви можете ознайомитись з переліком виданих книг і журналів, новинками друкованої продукції, придбати книгу онлайн, передплатити журнал онлайн або оформити заявку на друк певного виду видань.

Розділ «Тренінговий центр» містить перелік тренінгів, організованих компанією, їх опис, контакти тренерів, а також розклад занять.

Розділ  «Рекламне агентство» пропонує такі види послуг як створення рекламного макету, розміщення реклами в журналах і на сайті, створення рекламного іміджу і створення PR-кампаній. Ви маєте можливість подати заявку на рекламу онлайн.

Якщо Вам потрібен якісний переклад англійською, російською, польською, китайською, німецькою чи французькою мовами, Вам у нагоді стане розділ «Центр академічних перекладів».

У розділі «Наукова діяльність» представлено останні новини наукової діяльності компанії, подано перелік конкурсів і конференцій, організованих «White Tiger Company».

cropped-cropped-Logo.go_.jpg