Привітання від гол. ред. журналу «Початкова школа і сучасність» Мартиненко С.М.

berezen_16Дорогі жінки! Шановні колеги!

У буднях сьогодення досить упевнено відчинила наші двері весна… Теплі сонячні промені та перші квіти нагадали, що нарешті закінчилися зимові холоди і починається життя, сповнене новими мріями, радісними подіями, веселими зустрічами, приємними несподіванками… Безперечно, свято, яке дарує ці світлі очікування, – 8 Березня стало для нас традиційним, але залишилося таємничим, як жіноча душа, і світлим, як материнські очі.

На особливу увагу цього дня заслуговують наші читачі та авторки, адже сьогодні неможливо уявити вчительську професію без Ваших чарівних усмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Активна життєва позиція, постійне прагненням до самовдосконалення, невтомність, цілеспрямованість – саме ці якості поєднують сучасні жінки-педагоги. Цей перелік чеснот варто доповнити ще й тим, що Ви – турботливі матусі, вірні дружини, люблячі доньки, які не шкодують своєї уваги й тепла для близьких людей.

Дорогі жінки! Щиро хочу, щоб хоча б цього дня Ви забули про складні життєві проблеми, щоб він був для Вас по-справжньому радісним і святковим. Зичу Вам, щоб ця весна  подарувала безхмарне мирне небо. Нехай у Ваших домівках панують взаєморозуміння, злагода і достаток, у серцях – добро і любов, у справах – мудрість. Бажаю великого людського щастя, міцного здоров’я, творчих успіхів, натхнення, оптимізму, душевного комфорту і життєвих перемог. Будьте чарівними й коханими! Хай Вас ніколи не оминає турбота надійних і справжніх чоловіків. Нехай все вдається, а Ваші усмішки радують близьких, друзів, колег і учнів.

Хай збуваються всі Ваші найзаповітніші мрії! Радійте життю і майте кожного дня можливість мати святковий настрій! Повірте: все у нас буде добре!

Щиро Ваша,
головний редактор журналу «Початкова школа і сучасність»
Світлана Мартиненко