Новорічне привітання від головного редактора журналу «Початкова школа і сучасність» Мартиненко С.М.

sichen16Дорогі колеги! Шановні читачі!

Досить впевнено, з добром і надією в наше особисте і професійне життя ввійшли Новий рік і Різдво Христове. Ці свята принесли нам віру в те, що ми всі будемо жити краще, заможніше, з вірою у майбутнє! Для кожного з нас ці свята найулюбленіші, адже всі ми чекаємо на казкове диво. Зазвичай, саме в цей час розмірковуємо про зроблене, досягнуте, плануємо майбутні кроки, визначаємо перспективи…

Рік, що минув, безумовно, був надзвичайно складним, однак ми маємо бути певними, що будь-які труднощі є плинними і тимчасовими.

Від усього серця вітаю Вас і Ваші родини з Новим 2016 роком і Різдвом Христовим! Переконана, що саме цей рік стане для нас роком єдності, розвитку та успіху. Від усієї душі зичу Вам довгоочікуваного миру, міцного здоров’я, удачі у всіх добрих справах і починаннях, любові та взаємоповаги, великого людського щастя. Нехай ці світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть довгоочікуваний мир і єдність!

Зичу всім Божого благословення, оптимізму, здійснення мрій і сподівань. Хай допоможе нам Бог! Вірю у наш спільний успіх!

Залишайтеся з нами! Разом ми зробимо дуже багато корисного для початкової освіти!

 Щиро Ваша,
головний редактор журналу «Початкова школа і сучасність»
Світлана Мартиненко