Про компанію

img_7203WHITE TIGER COMPANY – освітня організація, яка забезпечує сферу видавничих, навчальних / тренінгових, рекламних та послуг академічного перекладу, в складі якої працюють висококваліфіковані фахівці своєї галузі.

WTC виникла на базі видавництва «Білий Тигр», команда якого, успішно проіснувавши 2 роки на українському ринку, розширила сферу послуг до міжнародного співробітництва.

WTC складається з 4 підструктур: Видавництва / Тренінгового центру / Рекламного агентства / Центру академічних перекладів.


Видавництво випускає у світ різножанрові книжкові та газетно-журнальні видання. Головне досягнення – три науково-методичні журнали, над випуском яких трудяться 14 докторів та 11 кандидатів наук:


Тренінговий центр проводить навчання у формі майстер-класів, застосовуючи тренінгові вправи та індивідуальний підхід. Головні переваги:

  • невеличкі групи (6–8 осіб)
  • індивідуальний підхід
  • цікаві тренінгові програми
  • кваліфіковані фахівці
  • гнучкий графік
  • прозора оплата навчання

Разом із головними структурними одиницями WTC проводить також наукову діяльність, оскільки вся команда складається з дослідників-науковців своєї галузі. Таким чином WTC (тоді – видавництво «Білий Тигр») у 2015 році започаткувало щорічну науково-методичну конференцію «Комунікаційні стратегії сучасної школи», яка одразу набула розголосу у науковому світі.


На базі WTC щороку проходять практику понад 150 студентів з університетів м. Києва різних спеціальностей: філологія (українська мова і література); видавнича справа та редагування; журналістика; медіа-комунікації; книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія; реклама і зв’язки з громадськістю; дизайн та ін.). WTC забезпечує достатній рівень відповідних організаційно-технічних умов та професійних керівників від бази практики задля створення цікавої робочої атмосфери.